Kombicimiz.com 2010 Yılında Kombi Destek Hizmeti Vermek için Kurulmuş Bir kuruluştur. 20 den fazla Teknik ekipimiz ile Tüm istanbul Halkına Hizmet Vermekteyiz. Sertifikalı & Profesyonel Ekipmanlar ile Müşteri Memnuniyetini önemsiyerek hizmet vermektedir. Sizleri Mutlu Müşteri Ailemizde Görmek için Elimizden gelenin En iyisi yapmak için Çalişmaktayız.

Merkezimiz Mecidiyeköy viyadüktedir. Subelerimiz ile Sizlere En Hızlı Hizmeti Vermek için Kadiköy Subesi ile Ataşehir Subesi üzerinden Avrupa & Anadolu yakası olmak üzere  tüm semtlerde 20’ye aşkın Destek Ekipimiz ile Sizlere Hizmet Vermekteyiz. “Sizin Eviniz Bizim Evimiz” Politikası ile Gelişmekteyiz.  Vizyonumuz ile Kocaeli & Boluda Sube Açmayı Hedeflemekteyiz.

Neden Biz ?

 • Kombi Sektöründe 20’yi aşkın Yıldır hizmet vermekteyiz
 • Müşteri Hizmetleri Ekipimiz Servis Talep Formlarına En Hızlı Sürede dönmektedir .Servis Talep Formu
 • Profesyonellimizi korumak için herdaim teknolojik ekipmanlar kullanmaktayız.
 • Sizin Eviniz — Bizim Evimiz Politikasını Benimsedik
 • 7/24/365 Hizmet Vermekteyiz
Kombi Servisi - Kombicimiz - Kombi Danışmanınız , Airfel kombi servisi, Baymak kombi servisi ,Bosch kombi servisi , E.C.A kombi servisi, Vaillant kombi servisi , Wolf kombi servisi , Alarko kombi servisi , Baxi kombi servisi, Buderus kombi servisi , Ferroli kombi servisi , Viessmann kombi servisi , Arçelik kombi servisi , Ariston kombi servisi , Beretta kombi servisi , Demirdöküm kombi servisi , Protherm kombi servisi
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYET GARANTİSİ
GÜNDE ONARILAN KOMBİ
YILLIK ONARILAN KOMBİLER
MUTLU MÜŞTERİ
 • "Beşiktaş Merkezlerinden Hizmet Aldım 30 dk içinde geldiler ve güler yüzlü bir ekipti işlerini özenle yaptılar ve kombim artık daha performanslı çalişıyor Teşekkür Ederim""

  Ayşe K.
 • "Kadiköydeki ofisimiz için aramıştık cok ilgili davrandılar Teşekkürler"

  Smyİnşaat
 • "Ataşehirde oturuyoruz yeni taşındıgımız bina için internet sitelerini gördük daha önce çağırdıgımız başka bir ekip kombimizi yapamışlardı kombicimiz.com ekipini aradık durumu telefonda izah ettik ve telefonda bile güven verdiler 10 dk içinde gelip yardımcı oldular ve güler yüzlü bir ekipti teşekkür ederiz kış günü bizi üşütmediginiz için""

  Mehmet Ç.

NEDEN KOMBİCİMİZ ?

Kombi Bakımı, Temizligi , Kombi değişimine kadar her konuza sizlere yardımcı olabiliriz. Deneyimli ve Güler yüzlü ekipimiz ile herhangi bir sorunu çözebiliriz.

TEKNOLOJİK EKİPMANLAR

Teknolojik Ekipmanlar ile donatılmış ekipimiz sorunları daha hızlıca çözerek sizlerin mutluluğu için uğraşmaktadır .

YAZ/KIŞ BAKIMI

Yazın ve Kışın Gerekli tüm bakımları/Temizligi yaparak. Tasarruf yapmanıza yardımcı olmaktayız.

7/24 DESTEK

Kombi Servisi sonrası Garanti  Süreci Başlamaktadır . Garanti Süreci boyunca 7/24 Ulaşıp Destek Alabilirsiniz .

SİZLERE EN YAKIN SERVİSİMİZ

İstanbul içerisinde Sizlere En Yakın Deneyimli Ekipimizi Sizlere en kısa sürede yönlendirerek En kısa zamanda sorunuzu çözmeyi hedeflemekteyiz.

UYARI HATALARI

Kombinizin uyarı ışıklarından verilen Uyarı Hatalarını  Analizleyerek Sistemin Tam Performansta çalişmasını sağlamaktayız

KOMBİ GÜÇ ÜNİTESİ

Kombinizin Güç ünitesinde olan herhangi bir problem tüm kombiyi çöp yapmaktadır. Bunun önlemini almak için Ekipimize danışabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizi Arıyarak Fiyat alabilirsiniz .HEMEN ARA

© Copyright 2019 Designer by Menk