Demir Döküm Millennium Plus F5 Hatası

Demir Döküm Millennium Plus F5 Hatası NEDEN olur ?

Limit termostat sorunu. Kombi su sıcaklığının maksimum seviyeye ulaştığını ve bu sebeple aşırı ısıdan dolayı limit termostatın devreye girdiğini belirten arıza kodudur. Cihaz bu durumda bloke olur ve çalışma yapmaz. Petek konumunda bu sorun yaşandıysa petek vanalarının açık olduğundan emin olun kapalıysa açın. Yaz konumunda olduysa cihazınızı resetleyin. Resetleme sonrasında da sorun devam ediyorsa eğer; pompa sıkışmış olabilir, ana eşanjörde kireç veya tıkanma olabilir, tesisat tıkalı olabilir veya kalorifer filtresi tıkanmış olabilir. Net tespit ve çözüm için servisimizi arayınız.

Demir Döküm Millennium Plus F5 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Millennium Plus F3 Hatası

Demir Döküm Millennium Plus F3 Hatası NEDEN olur ?

Fan motorundan aldığı artı basınç ile ana karta atık gazda problem olup olmadığını aktaran parçada yani hava prosestatında sorun meydana geldiğini belirten arıza kodudur. Sorun sadece prosestat ile ilgili değil fan ya da elektronik kart ile de alakalı olabilir. Net tespit ve müdahale için servisimizi aramalısınız.

Demir Döküm Millennium Plus F3 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Millennium Plus F2 Hatası

Demir Döküm Millennium Plus F2 Hatası NEDEN olur ?

Hava başarısızlığı anlamına gelen hata kodudur. Bu aruza durumunda fan, elektronik kart veya prosestat gibi parçalarda sorun olabilir. Net teşhis ve çözüm için servisimizi aramalısınız.

Demir Döküm Millennium Plus F2 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Millennium Plus F4 Hatası

Demir Döküm Millennium Plus F4 Hatası NEDEN olur ?

Ateşleme başarısızlığıdır. Kombi ateşlemeyi sağlayamadığından dolayı randıman almak imkansızdır. Bu durumda konutunuza ve kombinize gaz geldiğinden emin olun gaz vanaları kapalıysa açın. gaz vanaları açık olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorsanız resetleme işlemi uygulayınız. Resetleme sonrasında da durum devam ediyorsa, iyonizasyon ateşleme elektrotunda, gaz valfinde, anakartta sorun olabilir. Mutlaka servisi aramalısınız.

Demir Döküm Millennium Plus F4 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Millennium Plus F1 Hatası

Demir Döküm Millennium Plus F1 Hatası NEDEN olur ?

Ateşleme başarısızlığıdır. Kombi ateşleme sağlamadığından dolayı randıman almanız imkansızdır. Bu durumda önce konutunuza ve kombinize gaz geldiğinden emin olun gaz vanaları kapalıysa mutlaka açın. Gaz vanalrı açık olmasına rağmen bu sorun yaşanıyorsa resetleme işlemi uygulayın. Resetleme sonrasında sorun devam ediyorsa; iyonizasyon-ateşleme elektrotlarında, gaz valfinde, anakartta sorun olabilir. Mutlaka uzman yardımı almalısınız.

Demir Döküm Millennium Plus F1 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Nitron F12 Hatası

Demir Döküm Nitron F12 Hatası NEDEN olur ?

Düşük voltaj sorunu. Şebeke gerilimi 165v altında olduğu durumlarda kombide bu hata kodu belirir. Bu durumda bir süre bekleyin zaten kombi kendi kendini resetler. Uzun süre bekleme sonrasında sorun devam ediyorsa eğer elektronik kart yanmış veya arızalı olabilir. Müdahale ve net teşhis için servisimizi aramalısınız, sorunun tekrar etmemesi için kombi regülatörü kullanın.

Demir Döküm Nitron F12 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .