Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi , Ümraniye Kombi Servis , Ümraniye Kombi Servisleri , Ümraniye Kombi tamircisi, Ümraniye Yetkili Kombi Servisi , Kombi Servisi , Ümraniye Hekimbaşı mahallesi Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi, Ümraniye Kombi Servis , Ümraniye Kombi Servisleri , ve Ümraniye Kombi Tamircisi , adı altında hizmet veren bir cok dolandırıcı firma var Hizmet Almadan Ödeme Yapmayınız

Ümraniye Kombi Servisi olarak siz değerli Ümraniye Halkına Ümraniye Kombi Servis Ekipimiz ile En Kaliteli Ekipmanlarla hizmet vermekteyiz

Her marka kombi cihazının bütün modelleri için bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

İlk yapılması gereken sağlam bir kombi cihazı için teknik servisimizin tarafından düzgün yapılmış bir bakım.  Sonrasında sizin yapmanız gereken ise kombinin suyu azaldığı zaman su takviyesi yapmak Evinizdeki elektrik hatlarında sorun var ise kombinin ana kartına zarar verme ihtimali yüksektir. Bu sorunun önüne geçilebilmesi için kombinize voltaj regülatörü taktırmanız gereklidir.

Bu kombi cihaz için Ümraniye kombi servisinden hizmet alınabilir. İkinci önemli konu ise gaz alarm cihazı kullanılmasıdır.  Çok ucuz ve basit bir cihaz gibi dursa da Doğal gaz zehirlenmelerinde hayati önem teşkil etmektedir. Bir diğer husus ise bulunduğunuz ortamın sıcaklığını sabit tutmak için ısı ayar düğmesini sabit ayarda bırakmak ve kış döneminin bitimine kadar aynı ayar konumunda bırakmanız size fazlası ile konfor sunacaktır.

[box_header title=”Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?” bottom_border=”1″]

Kombi Cihazınızın bakım öncesi, sıcak su ve kalorifer durumu kontrol edilir.

Kombi servis elemanı Kombinin su sızdırmazlık durumunu kontrol eder ve su sızdırması durumunda sızdırılan yer tespit edilir.

Ümraniye kombi servis ekipmanları ile kombiniz içi açılır ve kombinin toz durumu kontrol edilir . Toz düzeyi fazla ise kombi tozlardan arındırılır.

Diğer Ümraniye kombi servisleri ekiplerinin yaptıgı en büyük hata yanma odasında bulununa brülörün temizlememelir ile kombinin tekrar bozulmasını sağlamaktadır Ekiplerimiz detaylıca kombi Yanma odasında bulunun brülörü temizler.

Ümraniye kombi tamircisi kombi Kombinin Elektrikik bağlantı noktalarını ve hatlarını konrol ederek elektriksel bir problem olup olmamasını kontrol eder.

Ümraniye Yetkili Kombi Servisi Olarak Kombinizin baca ve fanı kontrol edilir ve temizlenir.

Ümraniye Yetkili Kombi Servisi genişleme tankını kontrol eder ve bar basıncı ayarlanır

Kombi kalorifer dönüş hattında bulunun filtre temizlenir.

Ümraniye Yetkili Kombi Servis Ekiplerimizden Hizmet Almak için Bizlere Servis Talep Formu Veyatta Whatsapp üzerinden Servis Talep Formu Gönderebilirsiniz.

“Ümraniye Kombi Servisi” hakkında 9 yorum

 1. Geri bildirim: Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesi Kombi Servisi - Tel: 0216 315 46 55 - Tel: 0216 315 46 55

 2. Geri bildirim: Ümraniye Dumlupınar mahallesi Kombi Servisi - Tel: 0216 315 46 55 - Tel: 0216 315 46 55

 3. Geri bildirim: Ümraniye Cemil Meriç mahallesi Kombi Servisi - Tel: 0216 315 46 55 - Tel: 0216 315 46 55

 4. Geri bildirim: Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi Kombi Servisi - Tel: 0216 315 46 55 - Tel: 0216 315 46 55

 5. Geri bildirim: Ümraniye Ihlamurkuyu mahallesi Kombi Servisi - Tel: 0216 315 46 55 - Tel: 0216 315 46 55

 6. Geri bildirim: Ümraniye Elmalıkent mahallesi Kombi Servisi - Tel: 0216 315 46 55 - Tel: 0216 315 46 55

 7. Yamanevlerde annemler oturuyor. Yaşlı oldukları için kombideki problemi bulamamışlar. Hüseyin bey ve ekibi çok hızlı yardımcı oldular sağolsunlar 🙂

 8. Whatsapp üzerinden iletişime geçtik ve kısa sürede Hüseyin bey işlemlere başladı yeni taşındıgımız için çok bilmiyorduk. Hem Kombimizi tamir etti hemde ümraniyeyi anlattı .

 9. Ümraniyeyi çok bilmedigim için konum üzerinden geldiler. Servis Talep formunu oluşturur oluşturmaz telefonum çaldı türkiyede bu hizmeti almak cok güzel 🙂

  Natasha Kovimo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir