Ataşehir Kombi Servisi | Teklifi Kaçırma 0542 315 4655

Ataşehir Kombi Servisi, Ataşehir Kombi Servis , Ataşehir Kombi Servisleri , ve Ataşehir Kombi Tamircisi ,  adı altında hizmet veren bir cok dolandırıcı firma var Hizmet Almadan Ödeme Yapmayınız

Ataşehir Kombi Servisi

 

olarak siz değerli Ataşehir Halkına Ataşehir Kombi Servis Ekipimiz ile En Kaliteli Ekipmanlarla hizmet vermekteyiz

Her marka kombi cihazının bütün modelleri için bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

İlk yapılması gereken sağlam bir kombi cihazı için teknik servisimizin tarafından düzgün yapılmış bir bakım (Bakımın Düzenli yapılması Faturaya yansımaktadır).  Sonrasında sizin yapmanız gereken ise kombinin suyu azaldığı zaman su takviyesi yapmak Evinizdeki elektrik hatlarında sorun var ise kombinin ana kartına zarar verme ihtimali yüksektir. Bu sorunun önüne geçilebilmesi için kombinize voltaj regülatörü taktırmanız gereklidir.

Bu kombi cihaz için Ataşehir kombi servisinden hizmet alınabilir. İkinci önemli konu ise gaz alarm cihazı kullanılmasıdır.  Çok ucuz ve basit bir cihaz gibi dursa da Doğal gaz zehirlenmelerinde hayati önem teşkil etmektedir. Bir diğer husus ise bulunduğunuz ortamın sıcaklığını sabit tutmak için ısı ayar düğmesini sabit ayarda bırakmak ve kış döneminin bitimine kadar aynı ayar konumunda bırakmanız size fazlası ile konfor sunacaktır.

  1. 24/7 Acil Destek: Gecenin bir yarısı bile olsa, acil durumlar için 24 saat hizmet veren destek ekibimizle yanınızdayız. Her zaman ulaşılabilir ve sorunlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Kombi Cihazlarının Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

 

Kombi Cihazınızın bakım öncesi, sıcak su ve kalorifer durumu kontrol edilir.

Kombi servis elemanı Kombinin su sızdırmazlık durumunu kontrol eder ve su sızdırması durumunda sızdırılan yer tespit edilir.

Ataşehir kombi servisi ekipmanları ile kombiniz içi açılır ve kombinin toz durumu kontrol edilir . Toz düzeyi fazla ise kombi tozlardan arındırılır.

Diğer Ataşehir kombi servisleri ekiplerinin yaptıgı en büyük hata yanma odasında bulununa brülörün temizlememelir ile kombinin tekrar bozulmasını sağlamaktadır Ekiplerimiz detaylıca kombi Yanma odasında bulunun brülörü temizler.

Ataşehir kombi tamircisi kombi Kombinin Elektrikik bağlantı noktalarını ve hatlarını konrol ederek elektriksel bir problem olup olmamasını kontrol eder.

Ataşehir Yetkili Kombi Servisi Olarak Kombinizin baca ve fanı kontrol edilir ve temizlenir.

Ataşehir Yetkili Kombi Servisi genişleme tankını kontrol eder ve bar basıncı ayarlanır.

Kombi kalorifer dönüş hattında bulunun filtre temizlenir.

Ataşehir Kombi Servisi Ekiplerimizden Hizmet Almak için Bizlere Servis Talep Formu Veyatta Whatsapp üzerinden Servis Talep Formu Gönderebilirsiniz. :Unutmayın Kombi Servisi Bir İhtiyactır.

 

Kombi Servisi Bir Tercih Değil İhtiyactır

Ataşehir kombi servisi olarak, müşterilerimize kapsamlı bir kombi hizmeti sunmak için uzman teknisyenlerimizle birlikte çalışıyoruz. Ataşehir ve çevresindeki tüm kombi bakım, onarım, ve montaj ihtiyaçlarınızı karşılamak için donanımlı ekipmanlarımız ve geniş bir yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Ataşehir’deki müşterilerimize, kombi sistemlerinin düzenli bakımını gerçekleştirerek enerji verimliliğini artırmaya, sorunları hızlı bir şekilde çözmeye ve kombilerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya yardımcı oluyoruz. Ayrıca, acil durumlar için 7/24 hizmet veren bir çağrı merkezimiz bulunmaktadır, böylece müşterilerimiz herhangi bir anda profesyonel destek alabilmektedir. Ataşehir bölgesinde güvenilir, kaliteli ve zamanında hizmet sunan bir kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız