Demir Döküm Kalisto 50 Ledi Yanıp Sönüyorsa

Demir Döküm Kalisto 50 Ledi Yanıp Sönme Hatası NEDEN olur ?

Ataşehir Kombi Servisi olarak siz değerli Ataşehir Halkına Ataşehir Kombi Servis Ekipimiz ile En Kaliteli Ekipmanlarla hizmet vermekteyiz

Her marka kombi cihazının bütün modelleri için bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

İlk yapılması gereken sağlam bir kombi cihazı için teknik servisimizin tarafından düzgün yapılmış bir bakım.  Sonrasında sizin yapmanız gereken ise kombinin suyu azaldığı zaman su takviyesi yapmak Evinizdeki elektrik hatlarında sorun var ise kombinin ana kartına zarar verme ihtimali yüksektir. Bu sorunun önüne geçilebilmesi için kombinize voltaj regülatörü taktırmanız gereklidir.

Bu kombi cihaz için Ataşehir kombi servisinden hizmet alınabilir. İkinci önemli konu ise gaz alarm cihazı kullanılmasıdır.  Çok ucuz ve basit bir cihaz gibi dursa da Doğal gaz zehirlenmelerinde hayati önem teşkil etmektedir. Bir diğer husus ise bulunduğunuz ortamın sıcaklığını sabit tutmak için ısı ayar düğmesini sabit ayarda bırakmak ve kış döneminin bitimine kadar aynı ayar konumunda bırakmanız size fazlası ile konfor sunacaktır.

Demir Döküm Kalisto 50 Ledi Yanıp Sönme Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Sargon Premix F0 Hatası NEDEN olur ?

Kalisto Basic model ledi kombilerde 50 ledi yanıp söndüğünde tesisatta su olmadığını veya azaldığını söyleyebiliriz. Panelin sol tarafındaki bar göstergesinde bakın. 1 barın altını gösterdiğini görecekseniz. Bu durumda yapmanız gereken basıncı yükseltmektir. Kalisto kombinin sol art tarafındaki siyah doldurma musluğunu sola çevirerek açmalı, bar göstergesi 1.5 bar değerine geldiğinde sağa çevirerek kapatmalısınız. Bu sayede su basma işlemi tamamlanır ve sorun çözülür. Sorun çözülmezse resetleme işlemi yapabilirsiniz. Sorun işlemi yapmanıza rağmen düzelmediyse servisi arayabilirsiniz.

Demir Döküm Kalisto 50 Ledi Yanıp Sönme Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .