Demir Döküm Nepto F11 Hatası

Demir Döküm Nepto F11 Hatası NEDEN olur ?

Sirkülasyon sorunu. Tesisat gidiş ve dönüş suyu arasında 40° sıcaklık farkı olduğu zaman ekranda bu arıza kodu belirir. Kullanıcı olarak tesisat vanaları ve petek vanaları açık mı diye kontrol edin kapalıysa açın. Açmanıza rağmen sorun devam ederse servisimizi arayınız.

Demir Döküm Nepto F11 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .

Demir Döküm Sargon Premix F0 Hatası NEDEN olur ?

Ataşehir Kombi Servisi olarak siz değerli Ataşehir Halkına Ataşehir Kombi Servis Ekipimiz ile En Kaliteli Ekipmanlarla hizmet vermekteyiz

Her marka kombi cihazının bütün modelleri için bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

İlk yapılması gereken sağlam bir kombi cihazı için teknik servisimizin tarafından düzgün yapılmış bir bakım.  Sonrasında sizin yapmanız gereken ise kombinin suyu azaldığı zaman su takviyesi yapmak Evinizdeki elektrik hatlarında sorun var ise kombinin ana kartına zarar verme ihtimali yüksektir. Bu sorunun önüne geçilebilmesi için kombinize voltaj regülatörü taktırmanız gereklidir.

Bu kombi cihaz için Ataşehir kombi servisinden hizmet alınabilir. İkinci önemli konu ise gaz alarm cihazı kullanılmasıdır.  Çok ucuz ve basit bir cihaz gibi dursa da Doğal gaz zehirlenmelerinde hayati önem teşkil etmektedir. Bir diğer husus ise bulunduğunuz ortamın sıcaklığını sabit tutmak için ısı ayar düğmesini sabit ayarda bırakmak ve kış döneminin bitimine kadar aynı ayar konumunda bırakmanız size fazlası ile konfor sunacaktır.

Demir Döküm Sargon Premix F0 Hatasının çözümü ve profesyonel donanımlı ekiplerimizden Kombi Servis/Bakım Hizmeti alabilirsiniz .